Logo

Peugeot 607 2.2 HDI FULL OPREMA Xenon Navigacija

Број на оглас: 3126545 | Објавен на: 17.06.2019, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 607

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Цена: 2.800 €
3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Peugeot 607 so najdobriot motor 2.2 HDI vo top sostojba. Kolata e premnogu socuvana so originalni 235000 km, ima full oprema so navigacija xenon svetla, bord kompjuter so novi gumi i aluminiumski bandazi i e premnogu zacuvana. Mozna e zamena.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Iveco

Потврден огласувач