Logo

Opel corsa 1.2 2003 nov uvoz od svajcaria klima so 113.000

Број на оглас: 3126627 | Објавен на: 21.01.2019, 07:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 2.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel corsa 1.2 2003 sega donesena od svajcaria plateni site davacki do registracija klima se tip top NJOY oprema so 114.000 km novo vozilo so servisna kniska

 077604111

Потврден огласувач