Logo

Perfekten ford escort 1.6 benzin

Број на оглас: 3126713 | Објавен на: 12.01.2019, 18:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e vo odlicna sostoja i karoseriski i mehanicki se e ispravno samo mu fali registracija. Fiksno 650 evra Broj za kontakt 078237919 ne vrtete na brojot dolu

 Kiko

Потврден огласувач