Logo

Патики Nike број 44

Број на оглас: 3126823 | Објавен на: 14.10.2019, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 44

Боја: Светло сива

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат малку носени патики Nike број 44.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Агент за недвижнини

Потврден огласувач