Logo

Chevrolet Captiva 2.0

Број на оглас: 3126864 | Објавен на: 17.01.2019, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Chevrolet Captiva 2.0, 2007 година. Цена по договор.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Stojance

Потврден огласувач