Logo

КУКА НОВА ГРАДБА

Број на оглас: 3126913 | Објавен на: 21.08.2019, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 95 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 180 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 1990

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA NOVA KUKA VO KRUSEVO VEDNAS POD HOTEL Hotel Panorama Spa I NA 50 METRI OD VILATA NA M.V.R KUKATA IMA PREKRASEN POGLED KON CELIOT GRAD I DEL NA PELAGONIJA ZIDANA E SO POLNA CIGLA I IMA MEGU SPRATNA PLOCA. VEDNAS VSELIVA . CENA PO DOGOVOR INFORMACI NA TEL 077 813 454

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  risto

Потврден огласувач