Logo

Gilera 125c

Број на оглас: 3127291 | Објавен на: 16.02.2019, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Gilera

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1997

Модел: Rc

Километри: 10000

Цена: 650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e extra na it dokumenti poveke informacii na tel
CENATA E FIKSNA

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 *****

Потврден огласувач