Logo

Hundai Matrix

Број на оглас: 3127335 | Објавен на: 17.01.2019, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Matrix

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zatoa sto imam dve vozila

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач