Logo

Dafxf 105 410

Број на оглас: 3127353 | Објавен на: 12.06.2019, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava daf 410 2008 god so retarder vo dobra sostojba moze da se vidi vo kocani 070942469 viber moze zamena

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач