Logo

Mercedes E200cdi elegance 2008

Број на оглас: 3127415 | Објавен на: 12.01.2019, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes E200 cdi elegance 136ks 2008ma godina ekstra socuvan so ekstra oprema so dva para bandazi 16ki zimni i 18ki letni novi gumi registriran do 08 mesec 2019ta moze zamena so poeftina kola so doplata

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 K

Потврден огласувач