Logo

MERCEDES ML270CDI FULL OPREMA

Број на оглас: 3127422 | Објавен на: 20.03.2019, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedesot e vo extra sostojba so full OPREMA novi gumi continental zacuvan
Za kes extra cena

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 kiril

Потврден огласувач