Logo

Peugeot 207

Број на оглас: 3127759 | Објавен на: 13.01.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 4.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  Мартин

Потврден огласувач