Logo

SERVER Dell PowerEdge 1950

Број на оглас: 3127991 | Објавен на: 02.07.2020, 22:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Компјутери / Сервери и додатоци

Вид на оглас: Се продава


***** kontakt samo na VIBER *****

Dell PowerEdge 1950 III Server 2x Intel Xeon E5440 2.83GHz Quad Core 16.0GB RAM

***** kontakt samo na VIBER *****

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Reklama5

Потврден огласувач