Logo

Екстра опрема за скијање

Број на оглас: 3128132 | Објавен на: 30.12.2018, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Скии со цена од 50€ до 80€
Кондури за скии со цена од 30€ до 60€
Кациги со цена од 20€ до 30€
Стапови со цена од 15€ до 20€

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Слаѓана