Logo

Golf 3 delovi

Број на оглас: 3128496 | Објавен на: 03.05.2019, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 11 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 3 na delovi se sto vi treba, ima aluminski bandasi 14 i 15.telf.078268775

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач