Logo

Mercedes e220 cdi

Број на оглас: 3128532 | Објавен на: 21.01.2019, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e 220 cdi 2005 god 150 ks
Bord kompjuter
Komandi na volan
Radio cd tel
Klima tempomat
Senzor za dozd
El Podesuvanje na sedista retrovizori
Greaci na sedista
Aluminski bandasi so zimski gumi
Euro kuka
Donesen od svedska so 202000 km pominati

 mitko

Потврден огласувач