Logo

mitsubishi outlander

Број на оглас: 3129218 | Објавен на: 19.08.2019, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Outlander

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mutcubishi Outlander
2.0 140ks 2007 godina 4x4
full oprema
novi zimski gume
servisiran i registriran. Info
071/308-098 Barajte na Viber
na dolniot broj ne barajte

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Ivica

Потврден огласувач