Logo

SE PRODAVA MERCEDES C270 CDI 170 KS 2002 GOD NA BUGARSKI TAB

Број на оглас: 3129324 | Објавен на: 17.01.2019, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: По Договор
3.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MERCEDES C270 CDI 2002 GOD 170 KS NA BUGARSKI TABLI VOZILOTO E DOKARANO OD SWETSKA VOZEJKI I E REGISTRIRANO VO BUGARIJA VOZILOTO POSEDUA SERVISNA KNISKA SO ORGINALNA KILOMETRAZA 100% VOZILOTO POSEDUA FUL OPREMA SO KOZEN ENTIRIER TEMPOMAT I MN DRUGI RABOTI VREDI DA SE VIDI I PROBA

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач