Logo

Renault Twingo 1.2i

Број на оглас: 3129392 | Објавен на: 17.01.2019, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Renoto e vo odlicna sostojba motor dobar 1.2 na lance entirier zacuvan sasiski ima zabeleski registrirano .Inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач