Logo

ALFA ROMEO 147 1.9 JTDM

Број на оглас: 3129450 | Објавен на: 22.01.2019, 11:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 3.330 €
3.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od germanija
Plateni se site davacki se do registracija
Za Poveke Informaci Javetese...
EXTRAA CENA ZA KESS BEZ NIKAKVI ZAMENI

 Cars

Потврден огласувач