Logo

Se prodava toma vinkovic

Број на оглас: 3129733 | Објавен на: 08.04.2019, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Година: 1980

Гориво: Дизел

Километри: 500000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava toma vinkovic vo odlicna sostojba komplet so plugovi,brazdaci i prikolica

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач