Logo

stan vo dojran стан во дојран

Број на оглас: 3129816 | Објавен на: 22.01.2019, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 40 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 17.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


stan vo dojran , poslednata zgrada pred Merdaja 40м2 на втор спрат наместен

KONTAKT TELEFON 075 318 776 SASO

 Валандово

Прати Е-Маил

 krste

Потврден огласувач