Logo

Cerada

Број на оглас: 3129960 | Објавен на: 12.02.2019, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава церада (за трактор) 4x5 m

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mirjana

Потврден огласувач