Logo

VW PASSAT 1.9 TDI 131KS HIGHLINE

Број на оглас: 3130027 | Објавен на: 22.01.2019, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Цена: 3.300 €
3.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
Redovno servisirana
Registrirana do 07 2019
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
EXTRAA CENA ZA KESS
BEZ NIKAKVI ZAMENI

 Cars

Потврден огласувач