Logo

Prodavam nov polnac za lap top ACER

Број на оглас: 3130109 | Објавен на: 12.01.2019, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


Nov ne upotreben

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 dule

Потврден огласувач