Logo

Citroen C8

Број на оглас: 3130256 | Објавен на: 02.01.2019, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C8

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач