Logo

Alfa Giulietta 1.6mjet AutoMilano 6meseci garancija

Број на оглас: 3130326 | Објавен на: 22.05.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Giulietta

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 8.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa Giulietta 2010 1.6 mjet 77kw 150000km Klimatronik Full Ekstra sostojba Plateni davacki do registracija Tel.kon
071 216 879 Ace

Огласи од: Борче

Борче

ул.Мите Богоевски бр.3
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач