Logo

Bmw 525 tds

Број на оглас: 3130377 | Објавен на: 08.07.2019, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €
2.480 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo super sostojba, informacii na telefon

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Napsterce

Потврден огласувач