Logo

Се продават деловни простори во цантар на Охрид

Број на оглас: 3130384 | Објавен на: 02.01.2019, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 200 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат деловни простори во строг центар на Охрид-одма до Алмико и НЛБ Тутунска банка. Деловните простори се со големина од 24-100 м2 и се погодни за секаков вид на бизнис.
Цена по договор.
Телефон viber,whatsapp +31681633031 +381628332256,

Огласи од: Dragana zoran

Dragana zoran

Партизанска-Охрид
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Dragana

Потврден огласувач