Logo

Нови студиа во близина на жичарата

Број на оглас: 3130398 | Објавен на: 05.08.2020, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат две нови студиа во близина на жичарата.Секое студио располага со сопствена комплетно опремена кујна,капатило,кабелска телевизија,интернет,посебен влез.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Marjana

Потврден огласувач