Logo

Ford tranzit 2004 2.0 so lanec

Број на оглас: 3130539 | Објавен на: 02.01.2019, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ford tranzit 2004 2.0 so lanec

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Ford tranzit