Logo

Ford tranzit

Број на оглас: 3130615 | Објавен на: 03.01.2019, 07:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Ford tranzit 2006. 2,2 tdci. Odlicen

078885833

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Ford