Logo

Se prodava Mercedes c-270 cdi

Број на оглас: 3130654 | Објавен на: 09.03.2019, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 3.550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mozhi i zamena! Mercedes c-270 cdi vo odlicna sostojba so ful oprema! Za zamena 4000e

  Битола    Општина: Могила

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач