Logo

Aluminski Bandasi 14 i 15

Број на оглас: 3130917 | Објавен на: 14.01.2019, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat aluminski bandasi 14 i 15. Bandasite se komplet.

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач