Logo

Rezervno trkalo za Opel 5x110-16ka Astra Corsa Vectra Zafira

Број на оглас: 3131106 | Објавен на: 14.05.2019, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Rezervno trkalo tenka guma za Opel orginal GM. za Opel Astra, Corsa, Vectra, Zafira, Meriva, Signum i dr..

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Bandazi

Потврден огласувач