Logo

Touran 1.9 90ks 2008G

Број на оглас: 3131226 | Објавен на: 03.01.2019, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So dupli bandasi koza ful oprema ,karoserijata e zalepena so folija inace kolata e bela boja .Za podetalni inf 070 373 460

 Кратово

Прати Е-Маил

 txd

Потврден огласувач