Logo

KIA SPORTAGE 2.0

Број на оглас: 3131231 | Објавен на: 03.01.2019, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sportage

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ODLICEN
info na tel. 070 373 460

 Кратово

Прати Е-Маил

 txd

Потврден огласувач