Logo

Celicni bandazi 5×100 14 so letni gumi

Број на оглас: 3131265 | Објавен на: 22.01.2019, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Celicni bandazi 5×100 14 za polo ibica skoda i dr.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач