Logo

Passat

Број на оглас: 3131765 | Објавен на: 17.01.2019, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat obicen dizel vo ispravna sostojba.

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач