Logo

Rovus Aqua Power Plus

Број на оглас: 3131772 | Објавен на: 20.03.2019, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Pravosmukalka Rovus Aqua Power Plus. model ZW12-14A.

 Toме

Потврден огласувач