Logo

Fiat punto (kupuvam kapace od rezervoar so kluc da se zluci

Број на оглас: 3131800 | Објавен на: 22.01.2019, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2016

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 25 kw / 34 ks

Цена: 300 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupuvam kapace so kluc za zaklucuvanje od benzinski rezervoar za fiat punto 2006god 44kw 1.2 moze da odgovaraat ok modelite od 2001-2008god

 Nikola

Потврден огласувач