Logo

1.5 dCi

Број на оглас: 3131963 | Објавен на: 05.01.2019, 00:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Na toop sostojba
4 novi gumi zimski
Godina 2009-2010
Disel dCi

-FULL OPREMAA
-STRANSKA
ITNOOOO!!!
Broj 072208590
Cena podogovor

 Гостивар    Општина: Врапчиште

Прати Е-Маил

 Rijat (претпријатие)