Logo

Se prodavaat solidni letni Miselin gumi za SUV

Број на оглас: 3132026 | Објавен на: 01.08.2019, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 letni gumi so ista sara so dimenzii 225/65/17 za SUV gjip. Podetalni info. na tel 075/567-958 i 070/308-850. Cena 8000 den.

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Petar

Потврден огласувач