Logo

Shtepi luksoze

Број на оглас: 3132069 | Објавен на: 14.01.2019, 21:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 330 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 360 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Луксузен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Ilindenska

Цена: 195.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Shtepia luksoze e pajisur me te gjith nevojat e nje shtepie me nxemje me ( peleta, rryme,dhe me naft). E veshur komplet shtepia.Луксузен дом опремен со сите потреби на домот со греење (пелети, струја и масло) Со намештај сите спратови Per informata ne Whatsapp dhe viber +41 76 472 54 75 инфо на Whatsapp и viber

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Vullnet Abazi