Logo

Atomizer -800 L

Број на оглас: 3132075 | Објавен на: 28.01.2019, 22:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava atomizer 800 l vo odlicna sostojba , moze da se vidi vo sekoe vreme .
Spremen za sezonava

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Aleksandar