Logo

Hyaluronic Acid Essence - serum za zdrava koza

Број на оглас: 3132103 | Објавен на: 10.06.2019, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на лице

Вид на оглас: Се продава


Хијалуронски есенцијлен серум - силен борец против проблематична кожа, акни, лузни,брчки и уморна кожа...
Повеќе од 95% проблеми со кожата се предизвикани од хидропенија во кожата. Овој серум е од навлажнувачки и обновливи елементи интегрирани во едно, за да ја направат вашата кожа хидратна.

Главна функција: надополнување на вода, ги редуцира фините линии, спречува брчки, ја враќа изгубената кожа, прави Lift and Moisturize, го забавува стареењето,ја пегла и затегнува, ја избелува и чисти кожата ...
Цена супер: 350 денари.

Огласи од: Darko

Darko

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач