Logo

Opel Astra

Број на оглас: 3132724 | Објавен на: 16.01.2019, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Цена: 2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opelot e pali vozi euro4 moze da se carini kolata e donesena od italija moze da se javite 075536445

 Дебар    Општина: Центар Жупа

Прати Е-Маил

 Lato

Потврден огласувач