Logo

yugo koral 45

Број на оглас: 3132881 | Објавен на: 16.02.2019, 21:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 45

Година: 1991

Гориво: Бензин

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 16.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


jugoto e vo vozna sostojba
mozi i na delovi

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач