Logo

masa i 6 stolici

Број на оглас: 3132884 | Објавен на: 05.01.2019, 21:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


se prodava masa i 6 stolovi izraboteni od masivno drvo.Recisi nekoristeni, novi, vo super sostojba.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Marija