Logo

AVTO PLAC ZA POLOVNI DELOVI ZA PASAT B6 1.9 2.0 TDI

Број на оглас: 3133053 | Објавен на: 04.04.2019, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


AVTO PLAC ZA POLOVNI DELOVI ZA PASAT B6 1.9 2.0 TDI POVELETE SO REALNI CENI
TEL 072 555 467 NIKOLA

Огласи од: Nikola

Nikola

Куманово

Станете Премиум член

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач